Форумът на IXв клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Форумът на IXв клас

Това е форума на всички от 9в
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво ще кажете да украсим класната стая :)

Go down 
+5
Samail
grapefruit
delta92
NeTtSH()w
No_heart_fe3lings
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
No_heart_fe3lings
Участник
Участник
No_heart_fe3lings


Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 2:39 pm

хаиде да събираме спестявания по малко всеки месец и за коледа да украсим класната стая
Върнете се в началото Go down
NeTtSH()w
Участник
Участник
NeTtSH()w


Брой мнения : 111
Registration date : 05.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 2:41 pm

mi az ni6ta 6toto i bez twa nakraq 6ti napraim mizeriq
Върнете се в началото Go down
No_heart_fe3lings
Участник
Участник
No_heart_fe3lings


Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 2:48 pm

ами недеите да правите мизерия де
Върнете се в началото Go down
delta92
Нов
Нов
delta92


Брой мнения : 25
Registration date : 16.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 4:21 pm

Ama nie si imame ukrasa Laughing Nali o6te visi ot tavana Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
No_heart_fe3lings
Участник
Участник
No_heart_fe3lings


Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 4:23 pm

да тя върши прекрасна работа ...благодарение на нея стаятя ни блести Very Happy:D
Върнете се в началото Go down
grapefruit
Admin
Admin
grapefruit


Брой мнения : 136
Registration date : 04.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 6:55 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.nellyfurtado-fansite.piczo.com
Samail
Участник
Участник
Samail


Брой мнения : 83
Registration date : 04.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 8:18 pm

Mi 4e aide pak da napraim kato minalata god po kolko sabirahme po 3 lv li be6e? i est mariqna prai si4ko cheers davai marian4e s teb sme daje moje i parite ti da dade6
Върнете се в началото Go down
zorirasta
Admin
Admin
zorirasta


Брой мнения : 195
Age : 31
Registration date : 04.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 8:23 pm

не си ли малко нахален Laughing
Върнете се в началото Go down
delta92
Нов
Нов
delta92


Брой мнения : 25
Registration date : 16.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 8:27 pm

Da Mariqn4e s tebe sme,kasmet v sabiraneto Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Samail
Участник
Участник
Samail


Брой мнения : 83
Registration date : 04.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 8:31 pm

Ne zori hi4 ne sam nahalen si4ki 6e me podkrepqt 6e vidi6. Davaite pi6ete 4e 4e mariqna 6te dava parite Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Kissi4ka
Участник
Участник
Kissi4ka


Брой мнения : 120
Age : 31
Location : Boulevard of Broken Dreams...
Registration date : 16.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 8:44 pm

Май е малко рано още,а Wink ? Ама иначе съм съгласна де sunny
Върнете се в началото Go down
grapefruit
Admin
Admin
grapefruit


Брой мнения : 136
Registration date : 04.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 9:02 pm

И аз съм съгласен...тя Марияна винаги всичко тя събира,а пък нямам против и да ги даде Laughing Laughing Laughing Laughing Някой има ли интервюто с Марияна дето говори за стачката пред телевизия Стара Загора?? Laughing Laughing Laughing Голям смях и после щеше да ме убие щот избягах и я оставих пак тя да свърши всичко....Страхотно интервю стана....Някой ако го има да го метне tongue tongue tongue tongue Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.nellyfurtado-fansite.piczo.com
Samail
Участник
Участник
Samail


Брой мнения : 83
Registration date : 04.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 9:05 pm

A kade vaob6te sa go pusnali we go6e? az nikade ne sam go vijdal nito 4uval q nqkoi ako go ima naistina da go razprostrani
Върнете се в началото Go down
grapefruit
Admin
Admin
grapefruit


Брой мнения : 136
Registration date : 04.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 9:07 pm

Ми и аз не знам...За това моля някой ако го има или знае къде да го търси да го прати.... Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.nellyfurtado-fansite.piczo.com
No_heart_fe3lings
Участник
Участник
No_heart_fe3lings


Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 10:02 pm

davaha go po tv stara zagora Razz
Върнете се в началото Go down
Samail
Участник
Участник
Samail


Брой мнения : 83
Registration date : 04.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 10:04 pm

10x deni ama ve4e i povtorenieto sam propusnal
Върнете се в началото Go down
grapefruit
Admin
Admin
grapefruit


Брой мнения : 136
Registration date : 04.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 10:07 pm

Дени а откаде може да се намери.... Smile Благодаря предварително....Или не може вече????
Върнете се в началото Go down
http://www.nellyfurtado-fansite.piczo.com
No_heart_fe3lings
Участник
Участник
No_heart_fe3lings


Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 10:13 pm

iskam edin seriozen razgovor s teb za6toto sega sam mn obarkana...pls call me po skype i me deblok
Върнете се в началото Go down
No_heart_fe3lings
Участник
Участник
No_heart_fe3lings


Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 12:44 pm

oof ostai..PAK SE OTPLESNAHME OT TEMATA I TAKA : NE VI GOVORQ SAMO ZA KOLEDNA YKRASA DA VZEMEM DA NAPRAVIM NE6TO HUBAVO ZA TAQ STAQ 4E MI IZGLEJDA MN KUHA :d
Върнете се в началото Go down
screamar
Нов
Нов
screamar


Брой мнения : 46
Age : 31
Registration date : 26.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 1:46 pm

kav smisal kyha
Върнете се в началото Go down
Samail
Участник
Участник
Samail


Брой мнения : 83
Registration date : 04.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 1:55 pm

Deni kakvo ni e na staqta? mn e dobra daje -boqdisana pak i 12 klas sa6to u4at tam i kvoto ida napraim nqma garanciq 4 ete nqma da go razvalqt
Върнете се в началото Go down
No_heart_fe3lings
Участник
Участник
No_heart_fe3lings


Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 3:39 pm

ami naprimer moje da q napravim malko rozova,,, da napravim plakati na barbie da slojim rozovi ykra6eniq da si kypim rozov 4asovnik ili da boqdisame vav rozovo stenata i na vseki 4in da nalepim rozovi sar4ica da narisyvame ne6to na jamovete vav rozovo i da kypim cvetq(za da ne izglejda tolkova kuha Very Happy) ako moje da namerim takiva s rozovi cvetove a ne e lo6o i da vzemem baloni i drugi rozovi ykra6eniq a moje da kypim i akvariym s kostenyrki i da gi boqdisame v rozovo i da kypim rozovi raft4eta ili 6kaf4e i tam da slojim rozovi spisaniq i playboy..mmm jestoko Evil or Very Mad moje da dadete i 50 lv po jelanie za rozov balatom Smile)
Върнете се в началото Go down
NeTtSH()w
Участник
Участник
NeTtSH()w


Брой мнения : 111
Registration date : 05.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 5:06 pm

axaxxaxaxaxaaxaxa
Върнете се в началото Go down
grapefruit
Admin
Admin
grapefruit


Брой мнения : 136
Registration date : 04.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 5:18 pm

Идеята ще се хареса и на Мими Дикова...Обожава розовото.... Very Happy Ми не знам ма може да си направим плакати кат миналата година когато правихме там за модните колекции ако си спомняте...Само дано тоя път да оцелеят по-дълго..А от 12 клас не ми се вярва да ги изпокъсат.... Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.nellyfurtado-fansite.piczo.com
zorirasta
Admin
Admin
zorirasta


Брой мнения : 195
Age : 31
Registration date : 04.10.2007

Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 5:19 pm

Заеби,никви плакати повече,то тва отношение ли е..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво ще кажете да украсим класната стая :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете да украсим класната стая :)   Какво ще кажете да украсим класната стая :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво ще кажете да украсим класната стая :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на IXв клас :: Девети "в" :: Свободна зона-
Идете на: